24 Ekim 2015 Cumartesi

Kitap Tanıtımı/ Tess'in Gözyaşları-Pepper Winters

Mutlu haftasonları herkese
Arkadya Yayınları'nın yeni markası Arkadya Bitter bu ay 3.kitabı Tess'in Gözyaşları'nı kitapseverlerle buluşturuyor. Kitap Karanlık Serisinin ilk kitabı ve yurtdışında kendi kulvarında fenomen. Artık Arkadya Bitter kalitesiyle bizler ile buluşacak. 

   TESS'İN GÖZYAŞLARI


Yazar:Pepper Winters
Özgün Adı: Tears Of Tess
Yayınevi: Arkadya Bitter Yayınları
Türü: Roman
Çevirin: Arzu Sarı
Baskı: 1.Baskı
Sayfa Sayısı: 496
Baskı Tarihi: Ekim 2015

Muhteşem bir hayatım vardı. Aşıktım, mutluydum ve istediğim her şeye sahiptim. Sonra bir gün, her şey değişti. Bir adama satıldım!

Sevgilisi Brax Cliffingstone, yıldönümlerini kutlamak için Tess Snow'u Meksika'ya götürene kadar ikisinin de geleceğe dair umutları vardı.Altın rengi kumsalların, denizin ve güneşin tadını çıkaracak, birbirlerine yeniden aşık olacaklardı. Ancak gördükleri güzel rüyanın kabusa dönmesi uzun sürmedi.

Dünyanın gölgelerinden habersiz Tess, kaçırılmış, hırpalanmış ve satılmıştı. Yeniden aydınlığa kavuşmanın bedeli ise Şeytan'la yapacağı antlaşmada, yalnızca bedenini değil ruhunu da ortaya koyması demekti.

Zindanımın derinliklerinde yankılanan bir fısıltı, ''Gözlerindeki karanlığı görüyorum,'' diyordu. ''O karanlık beni besliyor, o karanlık beni çağırıyor.'' Ve karanlığın tadı kanıma karıştı. Acı, artık kalbimin en tanıdık yolcusuydu.

''Şimdiye kadar yaptığınız tüm 'en iyi kitap' listelerini unutun ve bu kitabı en başa altın harflerle kazıyın. Yılın değil, yüzyılın en iyi kitabı.''
                                                               Lip Smackin Good Books

Az önce ben bu yazıyı yazarken kapı çaldı ve gelen kurye bir paketim olduğunu söyledi. Evet, Tess'ten küçük bir hediye ile birlikte kitabım elime ulaştı. Bir an önce okuyup yorumumu sizlerle paylaşmak için sabırsızlanıyorum.

Yeniden görüşünceye kadar elinizden kitabınız yanında kahveniz eksik olmasın. Kendinize dikkat edin. Keyifli okumalar.

Not: Bir önceki kitapta kitabın üzerindeki yazıların çabuk silindiğini yazmıştım. Arkadya Bitter Yayınlarına bu sorunu ilettiğimizde grafikerlerinin çözüm bulduğunu yazdılar. Dikkate alıp çözüm buldukları için Arkadya Bitter Ailesine teşekkürler.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder